| Corinne a întrebat:

Am o pereche de bocanci cam de genul acesta http://www.google.ro/......tp?/imgres r:12, s:133&biw=1259&bih=818 doar ca sunt negri, cu talpa de bocanci si sunt din piele, intrebarea mea este daca ii pot purta cu trening :D

10 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Nu. Merg foarte foarte bine cu blugii de culoare normala [ albastru, de preferat albastrul acela inchis]

| Bojthe a răspuns:

Nu nu cred parerea mea

| Anonim69 a răspuns:

Sigur nubig grin

| IIIx333III a răspuns:

Depinde de trening...

Daca este unul negru si lung{si care nu este din fas}, eu zic ca merge. Dar DOAR daca respecta conditiile de mai sus. pentru ca daca li se vad doar talpa bocancilor, si nu blanita, nu se va sti cat de eleganti sunt sau nu bocancii.

Deci raspunsul meu e si da, si nu. Depinde de trening. Funda?

| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

Nu cred ca ar arata foarte bine

rasp meu e nu

| sabilopod a răspuns:

M-ai speriat.

| FeelTheRainbow a răspuns:

Nu.
Dar se pot purta cu fusta sau blugi.

| FreeHugsXD a răspuns:

Categoric nu.

| SuperGirl a răspuns:

Dupa mine nu cred ca ar merge la trening deoarece sunt putin mai finuti adica mai eleganti... dar in fine... fa ce vreibig grin

| Darkmoonight a răspuns:

Eu zic ca merge cu trening