| PMElena a întrebat:

Bună tuturor! As dori sa achiziționez unele produse de îngrijire de la CeraVe și v-aș ruga să-mi spuneți magazinele unde le-aș putea găsi, deoarece nu as vrea sa le comand de pe internet.
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

In Farmacia Tei, ele se gasesc in farmacii, nu se gasesc in Kaufland sau mai stiu eu unde. De ce sa nu comanzi de pe net. Eu am comandat de pe farmacialapretmic.ro
Nu sunt scumpe si le-am primit repede, am platit ramburs.
Si ce anume vrei sa cumperi? De la cerave ai nevoie doar de gel de curatare si crema hidratanta ca alte produse nu prea au sau nu are rost sa iti incarci tenul cu 10 creme

| PMElena explică (pentru Furnicuta000):

Bună! Mulțumesc pentru răspuns! Nu as vrea sa le comand de pe internet din cauza taxei de transport. Exact asta ma interesa, sa găsesc în magazine sau în farmacii, pentru a putea scuti taxa de transport.
Mulțumesc, o sa le caut în farmaciile din oraș cât de curând!?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Doar în farmacii