| whiterose26 a întrebat:

Ati incercat cumva parfumul Amber Elixir de la Oriflame? Cum miroase? fundita+vot

Răspuns Câştigător
| Lemon_6793 a răspuns:

Am incercat si miroase superbig grintoti prietenii mi l-au admirat.are o usoara tendinta de vanilie dupa mine. sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| cosmina05 a răspuns:

Buna.eu sunt consultant oriflame si pot sa-ti spun ca are un miros fresh.mie imi place foarte mult.parfumul persista pe haine.pentru orice alte delatii despre produse te pot ajuta cu cea mai mare placere, inclusiv daca doresti sa faci si tu parte din echipa oriflamehappy

| Pitycot_8635 a răspuns:

Da l-am incercat este superb! fundita

| gumus a răspuns:

Buna vreau sa ati zic ca eu sunt disperata dupa. parfumuri nu stiu daca ai auzit de hondosenter cel mai scump magazin de parfumuri eu locuiesc an grecia si de cate ori ma duc acolo ma ancanta atat de tare an cat imi vine sa sar an sus de bucurie >> ca ancerc toate parfumurile am ancercat parfumu Amber Elixir si vreau sa ati spun ca e foarte dulcee te sfatuiesc sa al ancerci e foarte bun si tine si mirosul si mai e unu se cheama rici rici vine de la nina rici e foarte placut a si despre Amber Elixir nu cumva sa nu al ancerci nu o sa stii ce pierzi bafta,,,?