| anonim_4396 a întrebat:

Cum este parfumul AMBER ELIXIR oriflame?

Persista?
Este pentru anotimpul cald?

funda

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Este bun, miroase placut si e pentru anotimul cald, persista cateva ore

| Kasia a răspuns:

Parfumul asta e bun doar pentru zilele si mai ales noptile de iarna.
daca il vei purta acum pe caldura asta...ori o sa te doara capul ori o sa ti se faca greata.incearca sa cauti unul floral/fructat/fresh.acesta e foarte greoi.

| frumusyka334 a răspuns:

Este super este un parfum care iti da o stare de liniste da este si pentru anotimpul cald. ti-l recomand cu placere