| Iuli2018 a întrebat:

Buna tuturor!

Cele care ati achizitionat kit de epilat cu benzi de ceara de pe pensulemachiaj.ro ati avut "surpriza" sa va cada rolonul in timpul epilatului?

1 răspuns:
| dragodana a răspuns:

Salut!
Eu imi luasem ceva de genul dintr-un magazin fizic oarecare.
Da, mi s-a intamplat.
Este rollon-ul(cum ii spui tu) prea mic fata de aparatul in sine.
Nu-i asa ca a durat mult timp ca sa se incalzeasca? Pentru ca nu statea lipit cartusul(rezerva) de peretii aparatului.Ia alt cartus.