| Erin28 a întrebat:

Buna tuturor! Imi puteti recomanda un antiperspirant care sa nu lase urme pe haine? Am incercat tot felul de deodorante, de antiperspirante, insa toate au lasat acele urme inestetice si greu de indepartata. Pe unele haine mai inchise la culoare au ramas pete pe care nu am reusit sa le scot.

Va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nivea ala mic cu smantana alba in ea, nu te tradeaza traditia taraneasca. Nu lasa urme

| Ofiintă a răspuns:

Vichy, varianta pe negru.

| Apokales a răspuns:

Eu am folosit roll-on de la nivea, incearca black and white pentru ca este special facut pentru asa ceva. Adica nu lasa urme.