| CThomas a întrebat:

Buna tuturor, ma adresez in special fetelor cu o intrebare : Ce vi se pare mai atragator un barbat care poarta mai tot timpul imbracaminte eleganta? sau vi se par mai atragatori barbati imbracati sport ...sau trendy (parerea mea imbracamintea sport isi are locul la sala) Aici e profilul de fb... vedeti vreo 2 poze si in functie de raspunsuri poate o sa las costumele si camasile deoparte ..sau poate nu laughing) va multumesc anticipat

9 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pe mine clar ma atrag barbatii eleganti si cred ca pe toate femeile de altfel.Dar imi place si stilul casual, mi se pare cel mai potrivit...ai dreptate, imbracamintea sport nu e de umblat in lume(decat daca esti copil/adolescent), mai degraba pentru sala sau stat lejer in casa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părerea mea este ca unui bărbat îi stă bine oricum, cu condiţia să i se potrivească hainele şi să nu stea ca pe gard pe el. Şi mai ales să ştie să le "poarte".

| 8mariastar a răspuns:

Parerea mea este ca este mai tare un baiat care inmbracat in sport si trendy

| Fayree a răspuns:

~ Imi plac baietii imbracati in imbracaminte eleganta, sunt asa scumpi love struck.

| IoanaMihaela a răspuns:

Depinde de situatie si locul in care te afli... nu poti stabili un standard. depinde si de barbat.

| Maria_Ana_1995_e a răspuns:

Dupa parerea mea un barbat trebuie sa stie unde si cand sa poarte acele haine e adevarat ca femeile adora barbatii imbracati elegant dar nici sa apara la o plimbare in parc imbracat la costum ar fi jenant, dar nici sa apara la un eveniment imbracat in sport( penibil)

| 24Maria a răspuns:

Depinde de ocazie, in general imi place elegant. In principiu ar trebui sa te simti comfortabil in hainele in care te imbraci, indiferent de stil.

| AmiraGodan a răspuns:

Mai atragatori sunt barbatii imbracati elegant cu bun gust, parerea mea. De exemplu la costum, dar nu numai asta inseamna a te imbraca elegant. Poate fi si casual.

| CThomas explică:

Aici e profilul unde puteti vedea cam la ce ma refer Www.facebook.com/arva.conradthomas