| VladutzuDragutzu a întrebat:

Cum vedeti voi fetelor un barbat super atragator?

9 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Tot cu ochii.Sau ce crezi, ca noi vedem cu urechile?

Răspuns utilizator avertizat
| Nucreeed a răspuns:

Pai eu ca baiat cred ca le atrage in primul rand fiziculstraight face asta insemnand : muschi straight face, ochi, atitudine, vestimentatie, cat de bine ii sta parul si cat de bine miroase big grinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O varianta de-a mea masculina.

| BiancaBaby a răspuns:

Inalt, ochi in care sa ma pierd, frizura care sa ma dea pe spate si un caracter aparte

| ℓσνє a răspuns:

Ei bine, eu ma regasesc pe aici. " Inteligenta e sexy." Te-ai prinswinking.

| gugulina97 a răspuns:

Blondut,1.78, ochi verzi, cur bombastic :X smug fuckyeaaaaaa

| maryajoly123 a răspuns:

Eu sincera sa fiu el trebuie sa arate sooooper adica un bun aspect fizic sa fie si inteligent sa fie respectuos.

| Andra19051998 a răspuns:

De fapt pe noi fetele ne atrag baietii care nu se uita la forme sau altceva ci care iti devin prieteni si se comporta ok...dar conteaza putin si fizicul, parul si restulhappy