| gimmemyname a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi dry shampoo (sampon uscat)? big grin

Răspuns Câştigător
| xAliya a răspuns:

Il poti folosi pe cel uscat de la Balea(marca proprie a magazinul DM) care se gaseste in DM sau mai exista la noi si sampon uscat de la Syoss.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa-ti faci sampon uscat home- made din MALAI si SARE; malaiul trage secretia de sebum chiar daca tu crezi ca se da greu din cap. nu e adevarat. la mine a mers

| InfiniteBeing a răspuns:

Poti gasi la Oriflame.

| ilinc a răspuns:

Este unul nou si foarte bun la DM ( de la BALEA) care efectiv face minuni! deci eu pur si simplu nu ma asteptam sa existe asa ceva! ti-l recomand din toata inima

| elutsa10 a răspuns:

DM, Balea. Sunt de 2 feluri : la 7-8 lei si la 11-12 lei ambele sunt foarte bune.