| Daughter a întrebat:

Buna tuturor. Unde as putea sa achizitionez o vopsea de par turcoaz? As vrea sa-mi vopsesc o suvita turcoaz la coafor.
Trebuie sa-mi cumpar eu aceasta vopsea sau orice coafor are vopsele cam pe toate culorile?

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Intreaba la saloane, ei au de obicei si culori mai traznite. Nu iti cumperi tu, au ei in general acolo/.

| AtateaConditii a răspuns:

Depinde de salon, dacă e de fițe normal ca au dar majoritatea nu cred deci trebuie sa iti cumperi tu. Cauta in supermarketuri la sectiunea produse cosmetice, la farmacie sau la butic. Sau la librarielaughing poate au si acolo mai stii...

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Hey.Daca mergi la salon, iti poate combina vopselele si sa iasa un albastru, dar nu e sigur ca iese turcoaz. In magazine nu o sa prea gasesti culori mai traznite. Poate iti plac culorile de la bestial: http://www.bestial.ro/index.php
Nu e turcoaz, dar cred ca aceasta culoare nici nu se gaseste.