| LoveForShania a întrebat:

Am tenul creol (v. hudgens ceva de genul), si as vrea sa ma vopsesc blond caramel. E prima oara cand ma vopsesc. trebuie sa cumpar si o vopsea de par blonda si una castanie?

2 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Hey. Nu trebuie sa cumperi vopsea de doua culori, ci trebuie sa cauti in supermarket nuanta pe care o doresti. Ai mare grija la nuanta actuala a parului, daca este cu mult mai inchisa decat blondul pe care il vei aplica este foarte posibil sa ai nevoie de decolorare. De aceea, indicat ar fi sa mergi la un salon specializate. Ai grija de tine.

| karina_8815 a răspuns:

Nu sigur ca nu cauti un blond mai inchis exista sincer pa