| marianna17 a întrebat:

Vreau sa cumpar ceas Avon Eternal Love. Daca stiti vreun site de unde as putea sa il comand, sau poate aveti voi si vreti sa il vindeti, as fi foarte fericita.Bineintels ca doresc sa fie in stare buna(purata odata sau doua ori)oricum sa nu fie zgariat sau sa aiba alte defectiuni vizibile sau functionale.Bineintels dau funda.Multumesc!

1 răspuns:
| flower_3416 a răspuns:

Buna,pai incearca direct depe site-ul lor www.Avon.ro...asa il vei putea lua nou.