| decibel1975 a întrebat:

Unde as putea gasi, in Bucuresti, piercing fals pentru. nas/nara? Ma intereseaza cel stras. Am citit undeva ca sunt unele pe care le "lipesti" si altele cu magnet. Oricare, dar urgent.

4 răspunsuri:
| Abcdefg123 a răspuns:

La orice Mercerie, bijuterie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea un piercing fals... dar eu sunt din Baia Mare...

| fryda a răspuns:

Buna, cauta pe google non-piercing si iti vor aparea diferite site-uri unde poti gasi ce cauti, pentru. nas, diferite verigi de argint in jur de 4-5 euro

| fryda a răspuns:

Buna, cauta pe google non-piercing si iti vor aparea site-uri unde poti gasi ce doresti, diferite verigi pentru nas, de argint in jur de 4-5 euro