| Ekkaterinna a întrebat:

Buna am si eu o intrebare pentru voi. Unde as putea gasi piercing cu magnet in Barlad?

Răspuns Câştigător
| ILoveYouMore a răspuns:

Ok este un magazin in barlad pe str. Dorna

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu ti-as recomanda asa ceva. Nu castigi prea multe printr-un piercing. Tot ce castigi si va dura aproape o viata vor fi regretele, implinirea ta va fi de moment. Aceste gesturi de a purta piercing, tatuaje si a face chestii din teribilism mereu sunt regretate pe urma. Nu castigi nimic. O imagine ti-o faci prin cine esti tu, ce reprezinta caracterul tau, nu un piercing sau un tatuaj.

| ILoveYouMore a răspuns:

Crede-ma nu ai vrea sa-ti pui nici un fel de piercing, deoarece stiu ca am avut si eu unul cu magnet si a trebui sa ma operez deoarece magnetul nu mai mrgea dupa un timp si cand eram la antrenament mi-a cazut magnetul in nas. ( povestea unei prietene)

| Ekkaterinna explică:

Ma scuzati ca va spun asta asa de dur dar nu v-am cerut un sfat in legatura cu daca sa imi pun sau nu un piercing cu magnet.Am cerut o informatie despre un magazin unde as putea gasi asa ceva. Daca nu stiti unul, va rog sa nu imi dati sfaturi.

Răspuns utilizator avertizat