| Ella1131 a întrebat:

Unde as putea sa gasesc bratari pentru barbati din piele sau cu craniu (chestii de genu)? Am nevoie urgent. Pana in 20-30 lei... (in Iasi ). Multumesc!

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In acelasi magazin unde se gasesc patuturi pentru copii din lemn si pantofi pentru femei cu toc.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

rolling on the floor "pentru barbati din piele sau cu craniu"? Imi place! Stiu! Ai sa te superi pe mine. Dar te rog sa iei propozitia si s-o duci unui profesor de romana. Ai sa-mi dai dreptate.

| Florentina9210 a răspuns:

N-ai formulat bine intrebarea, nu primesti raspuns!