| anonim_4396 a întrebat:

Buna unde pot sa gasesc si eu ceva calumea de calitate ma refer la haine, prin bazar? Ca si acolo am fost de vreo cateva ori si cam tot celasi rahat ca la mall, mai rara cand gaseam ceva.

Astazi am fost la un magazin de haine sport si cand am ajuns am stat vreo ora pana sa ma dumiresc daca merita ceva de cumparat.

Si am ajuns la concluzia ca numa marfa nesimtita era si la preturi de la 200 in sus; de fapt intre 150 si 400.

La ochi arata bine da cand e sa pui mana sa simti materialul e de toata jena si mai ales cand probezi ceva.

marimile sunt prost facute unele.

Si la mall odata am pierdut aproape jumate din zi si nu am gasit nimic ceva deosebit.

Toata lumea era la halit si la baut...

Am ajuns la concluzia ca nu mai gasesti nimic de calitate ceva de bun gust in ziua de astazi in Romania.

Si ce ma enerveaza cel mai mult e ca cei care le aduc le dau si la un pret de parca ar fi facute din aur.

Tara lu Papura Voda.

Multumesc mult de ajutor!

1 răspuns:
| Aldercy a răspuns:

Ştiu, dar cel mai bine e să compari. Sunt magazine cu haine de calitate la preţ accesibil. Nu ştiu ce să-ţi recomand, eu aş zice că tot la Mall e soluţia.