| CristinaCMH a întrebat:

Ce site de haine cu preturi accesibile si la care sa se potriveasca marimile imi recomandati?
Funda

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce vrei tu este extrem de dificil, pentru ca majoritatea site-urilor de vanzari online sunt chinezesti si masurile lor sunt foarte mici, necorespunzand cu cele europene.
Poti cumpara si dupa site-urile lor, dar ai grija sa cumperi cu 2 masuri mai mari, ca sa fii sigura ca iti vin.
Cel mai bine ste sa-ti cumperi haine singurica, din magazine, pe probate, daca nu vrei sa arunci banii pe ceva ce nu poti imbraca niciodata.

1 răspuns:
| Doru_Denisa_2000 a răspuns:

Vmzona.com