| MadalinaElenaaaaa a întrebat:

Va plac ugg-urile? Ce parere aveti despre ele? Vreau sa stiu si cam cat costa o pereche aici in Romania dar si cat costa in danemarca daca stiti cumva daca nu multumesc oricum! Dau funda pentru raspunsul cel mai folositor si cel mai frumos!

6 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Sunt foarte la modă, călduroase, comode.
Dacă vrei să-ți cumperi fake vor costa 50-100 lei, iar cele originale 150-500 lei depinde de unde le cumperi.
Uite aici site-ul oficial al cizmelor Ugg : http://www.uggaustralia.com/
Te sfătuiesc să-ți cumperi cele originale că sunt mai călduroase, au multăă blăniță, sunt mai comode, și nu-ți strici piciorul de la ele.
Baftă!

| TwixulDrept a răspuns:

Mie imi plac.sunt f calduroase si comode.
de curand mi-am cumparat si eu o pereche
eu sunt din Bucuresti si am dat 50 lei, cele originale sunt 250 de euro. dar poti gasi multe modele frumoase la preturi accesibile
intre 50-100lei
in danemarca nu stiu cat ar costa dar daca nu sunt originale nu cred ca costa f multbig grin
Despre ele nu prea stiu ce sa zic...sunt ff dragute, pufoase, bune pentru zilele geroase, dar nu prea merg iarna deoare ce se cam uda
Merita sa iti cumperi unele
sper ca te-am ajutat :*:*:*

| amanda33 a răspuns:

Sunt interesante dar eu una nu m-as incalta cu asa ceva. pretul unei perechi e in jur de 70 lei

| UniQue_1752 a răspuns:

Mi se par oribile... mai ales ca acum toate fetele au asa ceva... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele originale sunt 900 de lei iar fakeurile sunt de la 30 de lei pana pe la 3 mil cele mai bunebig grinbig grin:sper ca am fost de ajutorhappy

| AndrikNebunik a răspuns:

Sal! ugg-urile sunt extrem de dragootze! happy sunt la moada, sunt comode, arata bine. ce sa mai perfect! big grin

multa lumea are si crede-ma, mi-am luat si eu si merita

pretul minim pe care l-am vazut este de - 90 lei iar maxim de 200 lei. Depinde si de modelul lor si de locul din care cumperi!

Sper ca te-am ajutat! :*