| ѕოiℓε01 a întrebat:

Va place rochita asta? Credeti ca e draguta pentru o nunta?

http://www.dreamfashion.ro/....../index.php

6 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Da, e frumoasa!
Merge!

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

E hidoasă şi AlinaaAli e o piţipoancă.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! daca nunta e de fite, merge rochita, dar daca e o nunta la tara, cu siguranta vei atrage gurile rele, e draguta rochita si merge, doar pentru cei care stiu sa admire ce e frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

E foarte frumoasa si in primul caz tu esti baiat si nu te procepi la chestii din astea. Daca nu ai ce comenta du-te raspunde la alta intrebare ca aicea nu avem chef de prostiile tale.Capis?

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu era "în primul rând",dacă mă ajută memoria?
Şi nu e bătut în cuie,dacă sunt băiat automat să nu mă pricep,nu mai generaliza. Dacă ar fi cum zici tu asta ar însemna că nu ar mai exista barbaţi designeri/croitori şi alte diverse meserii care au tangenţă cu moda şi ţoalele şi bărbaţii s-ar îmbrăca în saci de rafie,ceea ce nu se întamplă.
Deci,indiferent de sex pot să am o părere.Şi am voie să răspund la ce mi se scoală mie atâta timp cât există chenarul ăla portocaliu şi butonul "Răspunde".Şi dacă nu eşti de acord cu părerea mea asta nu o face "prostie",asta e gândire primitivă.Ah,şi un ultim lucru: Se scrie "capisci", nu "capiş". Dacă ai fost ironică nu am simţit, a fost acoperită ironia de prostie.

| Siminik a răspuns:

DA. e superba :X:X:X