| Dweea a întrebat:

Am blocat o persoana pe messenger si nu mai stiu cum sa o scot. Ma puteti ajuta? Va rog! Pe yahoo mail nu gasesc optiunile.

Răspuns Câştigător
| Quadeee a răspuns:

Salut,pentru a scoate din ignore list urmeaza urmatorii pasi:
1.Intra in Y! M si mai sus vezi niste taburi Messenger, Contacts etc.Tu dai pe tabul Messenger.
2.Cand apesi pe Messenger o sa-ti apara o lista cu mai multe optiuni, tu cauti Preferences si dai pe ea.
3.O sa iti apara in stanga o lista alba.Tu cauti optiunea Ignore List si dai pe ea
4.Bifezi cercul cu Ignore only the person below, dupa ce ai bifat cauti persoana pe care vrei sa o scoti din lista de ignori, dai pe ea, si dai click pe butonul Remove(in dreapta listei, sub butonul Add)

Cam asta a fostwinking Sper ca ti-am fost de folos

6 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

In fereastra principala (cu lista de prieteni), sus, ai "Messenger", din bara cu optiuni alegi "Preferences" si cauti in stanga optiunea "Ignore list". Acolo se afla toti cei carora le-ai dat ignore. Ii poti scoate de pe "lista neagra". Bafta!

| Pitzipoanca a răspuns:

Stanga sus pe mess -> messenger -> preferences -> ignore list -> selectezi si dai remove.

| CrInA222 a răspuns:

Pai..cum e pagina de mail vezi ca in coltul stanga sus scrie OPTIUNI dai acolo si apesi pe MESSENGER OPTIONS, apoi iti apare o pagina si dai unde vezi ca scrie PRIVACY apoi alegi pesoana respectiva si dai REMOVE.si gata!

| CrInA222 a răspuns:

Dar daca e vorba de messenger atunci :
cum e pag de mess vezi sus ca scrie MESSENGER DAI CLIK ACOLO si apesi pe PRYVACY OPTIONS apoi vezi ca iti apare un fel de pag si cauti pe stanga IGNORE LIST. ai aPOI dai clik pe persoana respectiva si REMOVE!

| YoBiChOn a răspuns:

Destul de simplu. Ca sa o deblochezi trebuie sa intri sa vorbesti cu cineva ( oricine / random ) si de asupra la suna si sa ii arat web-ul arata conversation, Edit, view etc... Dai pe conversation si preferences. Dai la ignore list, click pe numele celui care vrei sa il deblochezi si remove.

| Lenuta_Ancuta_1978 a răspuns:

Desblocare mesenger