| nebunatik94 a întrebat:

Buna ziua am si eu o intrebare.la pc-ul meu incerc sa intru pe messenger dar s-a intamplat ceva si am blocat id-ul ca nu mai pot intra.nici dupa yahoo mail nu pot intra ca imi cere o intrebare de siguranta la care nu stiu raspunsul ca nu mi-am facut eu contul si nici aceea persoana nu mai stie. puteti sa imi spuneti daca imi pot debloca id-ul? sau ce as putea face ca nu stiu ce are dar sigur l-am blocat din greseala

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Asteapta 24 de ore, se deblocheaza automat messengerul! Este o masura de siguranta luata de Yahoo daca gresesti parola la id de mai multe ori. Incearca maine sa te loghezi pe messenger fara sa mai gresesti parola.

| nebunatik94 explică (pentru neluL):

Am incercat dar nu imi merge pe id-ul meu.doar cand vreau sa intru pe yahoo mail sa verific ce notificari mai am imi cere intrebare de siguranta dar vad ca pe facebook pot intra

| neluL a răspuns (pentru nebunatik94):

Intri pe yahoo mail din messenger dupa ce te conectezi la el. In felul asta nu iti mai cere intrebarea de securitate.

| alexcliminte a răspuns:

Asa imi apare si mie cum pot sa repar aceasta problema