| Anonimata345 a întrebat:

Bună! Va rog sa îmi dați o denumire de cremă pentru mâini uscate. Vreau să am pielea fină.

6 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Recomand sa cumperi creme pe baza de uree de 5% sau 10% ajuta foarte mult pentru hidratare, catifelare, calmare si regenerarea pielii.
Iti voi recomanda cateva firme de care am fost multumita:
https://www.emag.ro/......DKTFH3BBM/
https://www.eva.ro/......37939.html

| alina2k18 a răspuns:

Cu bani putini = 5-6 lei si o calitate buna -> crema de maini cu uree Balea din DM.
Strat subtire pe timpul zilei si strat gros seara cand te bagi in pat la somn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doina aia clasica alba sau Doina cu laptisor de matca, cu sticla roz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele de la Sabon

| Rihanna20B a răspuns:

Îți recomand să folosești produse dove sau farmasi

| TatianaIstrate a răspuns:

Https://nncosmetics.ro/......ti-si-urea - Eu cu untul de corp de la NN Cosmetics ma inteleg de minune. Are si un parfum f placut fiind numai din ingrediente naturale.