| dragutzyk a întrebat:

Vara asta ma gandeam sa ma tund... Dar faza e ca nu stiu cum.Deci eu am parul cam peste umar cam pana la jumatea spatelui putin ondulat doar cand vrea el e ondulat si un fost breton drept normal care acum e pana la barbie si sunt bruneta.Motivul pentru care vreau sa ma tund este ca am varfurile cam tocite.VA ROG NISTE POZE CU TUNSORI LA MODA! PLIS PLIS fundita DAR MAI MULTE POZE-FUNDI!

8 răspunsuri:
| anca_1934 a răspuns:

Bob-ul victoriei...

| anca_1934 a răspuns:

Dar mai bine tunde decat varfurile

| Geo4597 a răspuns:

Http://thesebootsaremadeforstalking.com/......isdale.jpg

Aşa m-am tuns eu.
Şi îmi place foarte mult.
Ar arăta grozav pe oricine, chiar dacă are păr drept sau scurt.
Fundiţă?:):o3

| Cineva_1522 a răspuns:

Pune-ti o oala pe cap si tunde ce ramane in afara oaleihee hee) glm.nu stiu cauta pe google sau du-te la stilist si spune-i sa iti zica el cum sa te tunda

| amaadina a răspuns:

Incearca www.taaz.com;)
Poti alege diferite frizuri si culori :)

| Miiniimic a răspuns:

Eu m-am tuns in scari...prima oara il aveam normal dar nu/mi placea... dupa, am obs ca s/a tuns Ashley Tisdale in scari si mi-a placut ff mult:X:X:X. m-am tuns si chiar am fost si inca mai sunt multumita de tunsoarea mea:X poze gasesti destule pe net big grin