| b0mb0n1ca a întrebat:

Vara asta vreau să îmi vopsesc parul. Culoarea părului meu este castanie. Vreau o vopsea care sa se duca după câteva spalari. Eu am cumpărat mov dar nu s-a prins deloc. După ce am așteptat 30 de minute am făcut baie, așa a scris pe spate că dupa ce aștept trebuie sa fac baie. Dar nu s-a prins. Vreau o culoare care sa se prindă de parul meu și care se duce după câteva spălări

2 răspunsuri:
| Anonim5374 a răspuns:

Poti incerca cu albastru de metil, mov de gentiana sau castellani. Le poti gasi la farmacie, se prinde culoarea si nici nu iti ataca parul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce produs ai folosit, cum se numeste?