| pinky_2290 a întrebat:

La vara as vrea sa ma vopsesc. Culoarea naturala a parului meu este saten deschis si am fost in octombrie vopsita cu acel sampon care coloreaza parul si culoarea se duce dupa 10 spalari. Am vrut ciocolatiu si a iesit un fel de roscat. Ce culoare as putea sa ma vopsesc si sa-mi si iasa asa cum trebuie?

1 răspuns:
| ZuZy_2357 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu et vopsesti...
eu am parul lung, l-am vopsit si acum imi pare rau ce e despicat din cauza vopsirii.Acum la alegerea ta... Poti utiliza un ciocolatiu cu o tenta mai inghisa
sau daca iei ciocolatiu normal te-as sfatui sa pui in compozitia vopselii putin sampon colorant de care ai vopsitwinking ai sa vezi o sa mearga