| ankadiana9 a întrebat:

Voi ce parere aveti:Nikon L810 sau Canon IXUS 240hs?

4 răspunsuri:
| Toshima a răspuns:

Nikon L810 daca vrei un aparat de fotografiat sau celalalt daca vrei doar asa, pentru lucruri marunte, sau, ma rog.Recomand Nikon.happy

| Ro0oBerT a răspuns:

Canon IXUS 240hs fiind o firma buna si fiinda este foarte cunoscuta, ca un aparat performanthappy Si Nikon dar dupa parerea mea Canon arata mai bine si este mai aratosbig grin Funda?

| Grefă a răspuns:

Nikon, este cea mai buna firma de aparate foto, e perfecta, iti recomand, am una si merge extraordinar.

Nu fa greseala de a lua Canon IXUS 240hs.

O zii vuna!

| ankadiana9 explică:

Dau funda:*