| Yosifica a întrebat:

voi ce ziceti a 3 a imagine cu cele 2 fete cu rochite scurte cea cu fundita crem http://www.sherrihill.com/short-prom-dress.php. s`ar putea face si la croitor? :-? in partea bustului sa nu fie acele pietricele si sa fie tot materialul care e si jos? iar fundita sa fie legata separat? si a 11 imagine cu fata in rochita alba ar putea sa se faca si la croitor?

6 răspunsuri:
| glamqueen a răspuns:

Cred ca merg facute si la croitor! Poate gasesti ceva ce-ti place : www.rochiirochitesifustite.ro!

| ThinkAgain a răspuns:

Cred ca da
daca ai un croitor priceput!

| GeoJill29 a răspuns:

Cred ca da, si eu mi-am facut o rochie si a iesit destul de bine, aproape la fel ca imaginile care i le-am adus.Cred ca i-am facut capul calendar deoarece mi-a facut rochia din 3 modele separate big grin...deci cred ca da le poate face.

| Yosifica explică (pentru GeoJill29):

Cred ca am sa-i fac si eulaughing mersi