| 123321998896768 a întrebat:

voi va jucati cu focul?winking

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, să-l sting!
Pa, pa.

16 răspunsuri:
| anddclaus a răspuns:

La propriu sau la figurat? thinking

| smile20000 a răspuns:

Din cand in cand '+_+

| BloodyDress a răspuns:

La propriu sau la figurat?laughing
pai la propriu. uneori chiar dalaughing mama zice ca sunt piromanalaughingmai dau foc la chestii si asa

la figurat: cand stiu ca pot DA!laughing:*

| Ciuuf a răspuns:

Nu nu ma joc...

| fosnet a răspuns:

Uneori,da...

| naoko a răspuns:

Sal,m-am jucat si m-am ars, si de atunci inainte nu mai fac asta.

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Da normal doar practic magia

| razvan_3732 a răspuns:

Da

| DraganBogdan a răspuns:

Mereu. laughing
Imi place sa risc.

| elenamonica94 a răspuns:

sall nu ca ne ardem si riscam sa creem un icendiu daca nu avem grija ok

| Angeleyzz a răspuns:

Mam jucat cand eram mic si erau sa dau foc la pat laughing... asa cati recomand sa nu te joci cu focul funda?

| armandradu a răspuns:

Daca te joci cu focul poti sa te arzi sau sa dai foc la casa deci nu-i bine sa te joci cu focul sau cu chbriturile eu nu ma joc cu focul niciodata

| Consiglieri a răspuns:

Da,eu ma joc cu focul.

| pupici_9914 a răspuns:

Nu de ce sa ne jucam cu focul?

| Ady_2758 a răspuns:

In ce sens? eu ma joc cu focul in toate sensurile da nu patesc nimic niciodta!