| FunkyBaby a întrebat:

vopseaua de la avon advanced techniques e cea mai buna sau sunt altele si mai bune?

2 răspunsuri:
| kscorpio a răspuns:

Sa stii ca am incercat o data si nu mi-a placut deloc. mi-a uscat parul si mi l-a asprit. Tot cu garnier cu uleiuri esentiale ma impac cel mai bine. Acum fiecare cu ce s-a obisnuit si cu tipul sau de par, dar am incercat mai multe si nici una nu mi-a stricat parul ca cea de la Avon

| Mariiuca112 a răspuns:

Cea mai buna este vopseaua de la Loreal Paris, am folosit-o este foarte buna hidrateaza parul si il netezeste. Pupici.