| Ada_2475 a întrebat:

Buna vreau o freza lejera dar otusi cool pentru vara(am parul foarte lung) big grin ce sugerati?tongue fundita

1 răspuns:
| princess a răspuns:

Pai eu iti sugerez daca ai parul lung sa ti-l lasi asa:)) ca este cel mai usor si nu iti da bataie de cap,mai ales daca nu ai breton nu ai de ce sa te preocupi, sau daca vrei totusi o schimbare tunde-ti-l in scari ceva de genul emo, sunt cool din punctul meu de vedere.http://www.google.es/......tp?/imgres uite:Dsuccess si app nu uita ca parul lung este cel mai usor de coafat si are cele mai multe modalitati de a-l aranja.