| AnOnImUl321123 a întrebat:

Spuuneti-mi ce freze sunt la moda acum vara in 2014. Sa fie tinsori scurte, adica am parul scurt nu vreau sa-mi las parul lung mai ales acuma vara doar entru o freza noua. Si cat costa un tuns la stilist? E mai mult de 20 de lei? Eu sunt tuns scurt, am pe parti tuns periuta si in spate tot periuta iar sus il am tot parul ridicat, nu e chiar creasta. un fel de creasta am daca asa vreti sa-i spuneti. Iar perciunii ii am ascutiti, sunt blond. Na acuma ce freza sa-mi fac? Ca sa o pot face eu nu sa trebuiasca sa ma duc la stilist de fiecare data dupa ce fac dus, ca freza se strica si cineva trebbuie sa o faca din nouwinking
FUNDA

1 răspuns:
| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Eu zic sa-ti lasi tot freza asta ca arata bine, eventual sa mai tai putin din par daca il ai mai mare sus, dar ca si freza poti sa-l lasi asa.winking