| maria11579 a întrebat:

Vreau sa comand un ruj de la AVON. Eu acum stau in Bucuresti, dar nu sunt stabilita aici. In buletin nu am adresa in Bucuresti. Cum pot comanda astfel incat sa primesc produsul aici? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DaCumSaNu a răspuns:

Cand ti se cer datele pentru comanda spui ce adresa doresti, nu are nicio legatura cu adresa de domiciliu, din buletin.

5 răspunsuri:
| Nero15 a răspuns:

Il comanzi normal. La multe firme de curierat nu prea le pasa de buletinu tau te pun sa semnezi si probabil si cnp-ul. Din cate stiu eu.

| Sweet_Stress_1992 a răspuns:

Simplu,scrii adresa unde stai.nu are treaba buletinu

| TheGirlWithGlasses a răspuns:

Daca comanzi produse Avon de pe internet, iti vine acasa curierul ca si la oricare site, iar daca comanzi de la un reprezentant, te intelegi cu el si ti-l va trimite prin posta sau curier..curierul nu are treaba cu domiciliul tau, iar la posta iti trebuie doar CNP-ul de pe buletin.

| dragodana a răspuns:

Salut! Sa dai comanda pentru 1 produs pe site nu se merita.Nu este niciun reprezentant pe langa tine?

| Adry05 a răspuns:

Sunt alte rujuri mai bune la banii aia, dar in fine.
Pui unde vrei sa-ti livreze, nu te intreaba nimeni daca ai sau nu domiciliul acolo.