| arual93 a întrebat:

vreau sa fac o comanda de pe site-ul onstreet.ro dar nu stiu daca sunt seriosi. Opiniile cumparatorilor postate pe site sunt toate de lauda. A facut cineva comanda de acolo, produsele chiar sunt originale sau este o minciuna?

2 răspunsuri:
| iulianpuscasu a răspuns:

Poi cand vine curierul te pune sa semnezi dar nu semna pana nu te uiti in colet si vezi si u daca e original obiectul respectiv.winking

| solomonien a răspuns:

Raspunsul anterior este de 10 puncte. Pariez cu tine ca nu iti dai seama daca este contrafacut sau nu happy. Nu iti imagina ca o replica va avea cureaua de lemn si geamul din plastic de sacosa,, nu este chiar asa simplu.