| CristianaMaria a întrebat:

vreau sa imi comand o placa de par buna dar care sa nu depaseasca 300 de ron.ce imi recomandati? precizez ca am par lung si des si doar la coafor ma poate intinde calumea frizerita cu placa ei pe care a dat 500 de ron, ceea ce mi se pare exagerat.am gasit pe net Placa de indreptat parul Remington Keratin Therapy Pro S8590, oare e buna? aveti alte sugestii?happy multumesc

2 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Orice e Remington, e bun.

| Neo12 a răspuns:

Am îndreptat şi eu părul unei fete cu o placă Remington şi chiar mi s-a părut foarte bună. I-a stat ceva timp părul drept şi s-a îndreptat şi repede.
Să nu uiţi să foloseşti o soluţie pentru păr de protecţie înainte să foloseşti placa.