| simona808 a întrebat:

Are cineva placa de par Remington S8590 Keratin Therapy sau Remington S9500 Pearl? Imi puteti spune cateva lucruri despre ele? Care este mai buna? happy

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Eu zic că Remington S9500 Pearl, nu cred în plăcile cu "terapie" Prefer să-mi cumpăr personal produse care conţin keratină!

2 răspunsuri:
| Cigarettă a răspuns:

Eu am Remington 1005 [ http://www.altex.ro/placa-de-indreptat-parul-remington-s1005-230c-negru-bej ] şi sunt foarte mulţumită de ea. O am de mai bine de 3 ani şi o folosesc foarte des şi încă merge perfect + nu-mi arde foarte tare părul;)