| abcd13566 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar acest fond de ten: http://www.google.ro/......tp?/imgres insa am tot cautat pe net si nu imi dau seama care este cea mai deschisa nuanta. La magazinul de unde vreau sa cumpar fondul de ten nu pot sa il testez si vreau sa stiu care este cea mai deschisa nuanta ca sa il cumpar direct. Va rog sa nu imi raspundeti gen: ar trebui sa il testezi inainte pentru ca vreau sa cumpar fondul asta de ten in nuanta cea mai deschisa ca sa il combin cu altul care este putin prea inchis pentru tenul meu.

1 răspuns:
| Cristtiane a răspuns:

Http://www.maybelline.ro/......ITONE.aspx
Depinde de tenul tău şi de nuanţa cu care vrei să îl cobini.
Cea mai deschisă cred că e Light Porcelain 2.
Mult succes.