| scumpik a întrebat:

Buna vreau sa imi cumpar o jacheta de la starshiners : http://www.starshiners.ro/......black.html M-am gandit sa port o pereche de blugi si o pereche de botine negre cu ea. credeti ca ar fi bine? dar parul cum sa-l port deoarece il am foarte des si il port mereu strans in coada.astept cat mai multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Ionutzsa a răspuns:

Merg niste blugi skinny negri sau albastru inchis [grena], in niciun caz sa nu fie albastru deshis, eventual daca ii vrei deschisi merge alb sau in culori puternice [mov, galbeni, roz]batting eyelashes, botinele negre cum zici tu mergbatting eyelashes si parul eu zic ca merge mai bine strans pentru ca jacheta are gulerul pe gat si cu parul nestrans mie mi se pare ciudat happy

6 răspunsuri:
| andalu a răspuns:

Buna! Nu o sa iti dau sfaturi in leg cu purtarea jachetei pentru ca subscriu msj Ionutei. Vreau sa iti atrag atentia asupra acestui site.Eu mi-am cumparat un pulover care acolo arata superb insa in realitate materialul era ingrozitor, culoarea nu era deloc asa cum aratau ei acolo, cusaturile nu erau bine finisate.Deci a fosta ssingura comanda de care nu am fost deloc multumita si nici nu am mai comandat nimic de pe acel site.
Mentionez ca acel pulover era (nu mai sut f sigura) in jur de 1. 5 mil.si ma gandesc ca daca un polver nu arata bine la banii astia, jacheta ta cu atat mai mult.
Daca vrei sa iti cumperi haine online, iti recomand quelle sau oricum, nu star shiners.Se pare ca ei sunt buni in arta de a prelucra poze nu de a face clientii fericiti!

| TDGMeebu a răspuns:

De aceeasi parere cu Ionutzsa... happy

| TutiQ a răspuns:

Eu zic ca merge foarte bine cu blugi si botine, doar sa fii atenta la culoarea blugilor. In legatura cu parul, depinde daca e cret sau drept. Ai putea sa il porti in coada, dar uita-te pe google si vei vedea ca sunt foarte multe metode de a-ti prinde parul in coada.
Bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oo da starshinersoh go on mi s-a rupt fermoarul de la rochia luata de la ei cu o ora inainte de petrecerea de revelionhappy calitate =0sad o alta bluza de la ei la prima spalare e plina de scamestraight facesi arata de parca am purta-o 2 ani fara pauzastraight faceeu nu mai comand de la eisad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa cumperi jacheta linistita, eu am cumparat de la starshiner 2 paltoane, 3 perechi de jeansi si 3 rochii. La mine nici una din articole nu a avut nici o problema, ba chiar s-au comportat impecabil dupa spalare happy.
Fetelor daca ati intampinat probleme cu articolele trebuia sa le returnati, sunt foarte seriosi si cu siguranta nu ati fi intampinat probleme, eu am returnat o data din cauza marimii si am primit marimea dorita.
Scumpik vei straluci happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti ai comandat jacheta pana la urma?