| simonafrumoasa a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o perie rotativa.
1.Strica parul? Il toceste, il arde?
2.ii da volum?
3.de cate ori pe saptamna / o poti flosi.
4. Daca mi-ati da si un site cu multe informatii despre ea, adica cum se foloseste corect /avantaje, dezavanataje si asa mai departe.

2 răspunsuri:
| assi a răspuns:

Eu mi-am cumparat una acum 2 saptamani si sunt foarte multumita de ea....nu strica asa tare parul ca o placa dar aranjeaza parul ca una daca inveti sa o folosesti....eu o folosesc dupa fiecare spalare si imi sta parul aranjat pana la yrmatoarea spalarehappy

| standianaflorentina a răspuns:

Buna! sfatul meu este sa nu iti cumperi asa ceva. 1. Da la toate intrebarile de la punctul 1, pentru ca orice aer fierbinte pe par afecteaza intr-un anumit mod firul (depinde de textura lui) 2. Da, iti da volum dar citeste pct.1 Succes!