| qwen a întrebat:

Vreau sa imi fac un tatuaj pe sira spinarii.,, Nimic fara Dumnezeu' tradus in ebraica sau turca. Ma poate ajuta cineva cu o traducere corect. Multumesc

2 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

Pe bune? Tu iti faci tatuaj cu traducere de pe TPU? Cine stie cu ce ineptii google translate te alegi pe spate.
In latina e Nihil sine deo. In ebraica sau turca habar nu am

| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, pe Dumnezeu ti-l porti in suflet, este cu tine, e important sa-l ai in suflet nu pe trup, e ca un : Te iubesc mama si cel mai bine e sa ti-l ti in suflet ca e cel mai important.
Scuza-ma ca am venit cu ''sugestii'' si nu te-am ajutat cu traducerea.
Sa ai o zi placuta!