| Secreeeeeeeeeeet a întrebat:

As vrea sa imi fac un tatuaj in curand si vreau sa ma ajutati cu un text in engleza (cu traducere in romana pentru ca nu sunt asa de bun la engleza si nu vreau sa ma chinui cu google translate sau altele) despre familie! daca se poate sa fie si cu Dumnezeu! combinat. Multumesc

4 răspunsuri:
| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Dupa cum ai pus aceasta intrebare, nu cred ca ar trebui sa-ti faci tatuaj. Ti-am dat un sfat prietenesc.
Numai bine!

| a2 a răspuns:

Mai poti pune ceva de genul: my family-angels= familia mea-ingeri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma pricep cu engleza dar pot sa ti le dau in romana:
familia si dumnezeu e tot ce am
ar veni ceva gen:
family and Jesus is evreythink
roag-o si pe cea care iti va face tatuajul sa te ajute

| a2 a răspuns (pentru anonim_4396):

My family and God (sau Jesus, tot cam aia) are all I have.
nu intentionam sa fac pe desteapta sau ceva dar ma pricep la engleza laughing