| ღβ3b3LuSa a întrebat:

Vreau sa imi pun si eu la hi5 poza mea ca fundal, dar la mine nu scrie particularizare profil sau poate nu vad eu, spuneti-mi si mie cum sa pun?

Răspuns Câştigător
| Allexaandraa a răspuns:

Buna.Iti explic eutongue...Intri pe hi5, la profil si vezi ca sub poza iti apare acolo Fotografii, Prieteni, Grupuri, Carnet, si sub astea iti mai apare :Cum vede altcineva, Editare Profil, Modifica Aspectul si Elimina Aspectul. Tu dai click pe Modifica aspectul si acolo o sa iti apara mai multe aspecte, daca te uiti mai bine vezi ca undeva sus dreapta scrie Aspecte create de mine>>Creeaza un aspect pentru profil. Tu dai click pe Creeaza un aspect pentru profil si vezi ca te redirectioneaza pe o alta paginawinkingsi acolo incepi sa creezi un aspect, mai intai pui un Nume, apoi alegi o pozawinkingdar vezi poza trebuie sa aiba dimensiunile care spun eiwinkingnu merge orice pozatonguehappy. Dupa ce ai terminat tot dai la Examinare ca sa vezi cum se vede la profil iar daca iti place dai la Salvare...tongue Sper ca te-am ajutat:*. t pup:*

2 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Buna incearca asa: editare profil, fotografie, si de acolo iti alegi ce poza vrei, dupa dai salvare profil.
daca a mers, da si mie o funda ca nu prea am laughing
ciao

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci de pe profilul tau intrii la: Modifica aspectul -> Creeaza un aspect pentru profil (sau Aspecte create de mine daca ai deja un aspect facut) si iti atasezi poza acolo la dimensiunile cerute. Eu asa fachappy sper sa reusesti:*