| FytzZaA a întrebat:

Vreau sa imi pun poza mea ca aspect al profilului hi5...am citit toate raspunsurile de pe site. da`nu mai exista sectiunea."particularizare profil"...ma puteti ajuta, va rog frumos? multumesc mult:*

3 răspunsuri:
| cosmy1993 a răspuns:

Pai e foarte simplu.intri pe hi5. dai click la profilul meu, in stanga scrie editare profil, dupa ce ai dat click pe editare profil, dai click pe fotografie, si daca vrei sa schimbi fotografia dai click unde scrie alegeti fisieru! sper ca ti-am fost de ajutor.Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi!

| cosmy1993 a răspuns:

Scz am inteles gresit. dai la modificare aspect.si unde scrie creare aspect mine apesi pe scrisul ala. daca nu ai inteles id meu este cosmypt

| FytzZaA explică:

Buna TPU:*am o problema.Cineva mi-a spart parola la id si in acelasi timp mi-a schimbat si intrebarile, la care, desigur nu le stiu raspunsurile.ma puteti ajuta? cine ma ajutha dau fundistabig grin