| agdhfkhlhdvkjdskvchsd a întrebat:

Buna vreau sa imi schimb culoarea parului.,as dori un roscat dar nu stiu ce nuanta de roscat imi sta bine, cine ma poate ajuta?

1 răspuns:
| AleSmartGirl a răspuns:

Crezi ca noi vom stii avand in vedere ca nu te cunoastem?
Cumpara-ti mai intai un nuantator cu culoarea care iti place cel mai mult. Te faci in felul acesta stiind ca dupa cateva spalari parul revine la culoarea naturala. In cateva zile poti afla si parerea celor in jur.
Daca iti place iti poti cumpara vopsea, daca nu, optezi pentru alta culoare sau alta nuanta de roscat.