| ClaudiaDiana2000 a întrebat:

vreau sa imi spuneti orice metoda naturala. exercitii, solutii sau orice modalitate stiti despre marirea saniilor in mod natural..va rog mult e urgent dau funda:*

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Exerciţiile nu-ţi măresc sânii, doar îi fac mai fermi.
Ai două soluţii: silicoane sau anticoncepţionale (le iei numai la recomandarea ginecologului, nu de capul tău)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
http://sanatate.acasa.ro/......11481.html
Te pup!

| violetajustme a răspuns:

Ti-as putea spune o gramada de exercitii, dar niciunul nu it va marii sani cu 2-3 5-10 cm... asa esti de la mama natura si nu esti singura, trebuie sa te obisnuiesti cu tine insuti si sa inveti sa te iubesti! apoi restul persoanelor te vor iubi si ele...u iti poti mari sanii decat cu silicoane, sau injectii cu ceva substantehappy