| HereToHelp123 a întrebat:

Vreau sa imi vopsesc varfurile in ombre.
Stie cineva un salon bun din cluj, care face de calitate si cu un pret relativ ok? big grin

3 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut! De ce sa te duci la salon cand poti face asta acasa si mai ieftin? Exista L'oreal Preferance Wild Ombre.Costa 35-40 lei si-ti ofera toate indicatiile si ustensilele de care ai nevoie. Daca simti ca nu te descurci singura roag-o pe mama sau o prietena sa te ajute.De mentionat ca ar trebui sa stai cu vopseaua vrea 30 minute.Eu am stat 45 minute si a iesit cu o nuanta mai deschisa decat ma asteptam.N-a fost bai chiar mi-a placut.

| andreivok a răspuns:

Personal, eu merg de cativa ani la Salon Estetic Cluj si am numai cuvinte bune de spus. Sunt super profi si de treaba. Preturile sunt putin mai ridicate, dar merita atentia acordata! Ii gasesti aici: http://salonestetic.ro/ Numai bine! :)

| raducanuu a răspuns:

Buna! Recomand si eu tot http://salonestetic.ro pentru cei care mai cauta un salon fain in Cluj