| Lorena789456 a întrebat:

Hei,TPU. Am parul ombre, si da e facut la salon, dar nu a iesit bine deoarece arata ca o 'trecere' si multi imi spun sa ma vopsesc inapoi. Ce ziceti sa-mi iau vopsea syoss ombre din aia si sa incerc sa vad daca pot repara sau sa-mi vopsesc DOAR VARFURILE ca si restul parului, adica saten. Dar ma gandesc ca ele nu o sa arate fix ca restul parului, sa nu nimeresc culoarea si sa se vada urat, pentru ca nici tot parul nu vreau sa ma vopsesc saten...

1 răspuns:
| 1Q a răspuns:

Eu zic sa iti vopsesti doar varfurile fiindca e greu sa nu nimeresti culoarea sau daca nu du-te la un alt salon si spune-i sa te repare