| Caitlyn14 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar Pudra compacta Ideal Shade de la Avon, insa nu stiu ce sa fac.Am tenul gras si mi-e frica sa nu astupe porii si sa-mi apara cosuri. A mai folosit-o cineva care are aceeasi problema? happy

2 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Nu iti recomand.

| Vlad_Teodora_1995 a răspuns:

Sincer nu iti pre recomand sa iti iei produse de la Avon, am si eu cateva, dar cunosc multe persoane care au facut diverse alergii foarte urate, mai bine cauta ceva cu alta calitate... Oricum pudrele si fondul de ten nu prea lasa pielea sa respire si provoaca eruptii si cosuri in general, nu doar la tenul gras.Eu personal am incercat sa ma feresc pe cat posibil de ele din cauza astahappy