| mysteriouswoman6905 a întrebat:

Vreau sa stiu ce parere aveti voi despre purtarea sutienului.Stiu ca exista multe pareri pro si contra,dar vreau sa o aflu ai pe a voastra.Sau poate ar fi mai buna o bustiera? Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Biciusca_Dorina_1996 a răspuns:

Sutienul iti evidentaza bustul, il face mai voluminos, si il sustine mai bine dar poate deveni incomod. daca dutienul e prea mic si iti strange sanii in timp se vor lasa si vei fi nevoita sa il porti mereu. eu iti recomand sa porti sutien daca vrei ca sanii tai sa para mai voluminosi, dar ia-ti o masura potrivita tie, sa nu fie minca dar nici cu un burete imens pentru ca vei arata ridicol. iar bustiera e foarte comoda, e buna pentru sport, si zilele calde de vara.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DeeaLoveAngels a răspuns:

Buna! Pai... parerile difera cum ai spus si tu. Eu cred ca daca ai un bust proeminent e mai ok sa porti sutien decat bustiera. In schimb, daca bustul unei fete/femei nu este atat de dezvoltat e mai ok sa poarte bustiera sau deloc, depinde de varsta. Unele persoane spun ca sutienul este incomod, dar nu este asa decat la inceput. Dupa ce te obisnuiesti cu el, ajungi sa crezi ca face parte din tine.winkinghappy Mie asa mi s-a intamplat. big grin Sper ca te-am ajutat!

| CrazyGirl18 a răspuns:

Tu cati ani ai?

| Ionut_kyt_1997 a răspuns:

Daca esti domnisoara din imagine iti recomand sutienul...