| PuяpℓeMusic a întrebat:

Buna!
Vreau sa stiu si eu daca parfumul Eternal Magic de la Avon miroase frumos si daca rezista mult:d

Răspuns Câştigător
| qwerty101010 a răspuns:

Mirose destul de frumos dar de rezistat nu rezista foarte mult...Am si eu dar oricum imi place chiar daca nu rezistawinking Funda? :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am inceput sa imi iau parfumuri de la oriflame...am impresia ca sunt mai bune. pacat ca nu au si pagini parfumate

| Metamorphose a răspuns:

Da...miroase destul de bine dar nu persistă.Eu iti recomand Rare Pearls sau Herve Leger poate si Outspoken desi sunt un picuț mai scumpe decat eternal magic ...eu zic ca merităhappy

| TuRqOiSe a răspuns:

Mie imi place cum miroase, are varamea si e chiar fain, pacat ca nu persista