| Marry04 a întrebat:

vreau sa vad daca exista un fel de piercinguri false. Adica sa nu trebuie sa imi fac gaura ca sa le port. Eu vreau in buza big grin dar sa nu se observe ca sunt false.Pls ajutati-ma dau fundita :bd

7 răspunsuri:
| allleeeee a răspuns:

Eu stiam ca exista cu magnet thinking

| andreeaaa1 a răspuns:

Da, exista astfel de bijuterii, dar in general le gasesti in magazinele care comercializeaza bijuterii, nu in saloanele de body piercing.

| andreeaaa1 a răspuns:

Sunt si bijuterii false pentru. buza si se numesc semicreole

| Zero a răspuns:

Buna si tie happy tin sa te anunt ca exista astfel de piercinguri aplicabile, daca intri undeva intr-un salon in care se fac piercingurile cred ca sunt sanse mari sa gasesty si pierci aplicabil pe buza, care poate dura si pe o perioada de max 2 sau 3 luni happy mersi de intrebare

| AndutzaAndu09 a răspuns:

Exista~!:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista cu magnet, care nu se vad. Am purtat si eu si prietenele mele ma intrebau :cand tiai fc gaurabig grin! etc
incearcale

| Dy.dY KandY a răspuns:

Exista o prietena de-a mea a avut...megnetic...arata ca si un percing adevarathappycauta in magazinele cu bijuterii:X

sper ca te-am ajutathappy